top of page
Горіхова конференція України 2023
Горіхова конференція України 2023

пт, 07 лип.

|

Тетіїв

Горіхова конференція України 2023

Горіхова конференція України 2023 7.07.2023 м. Тетіїв

Час та місце

07 лип. 2023 р., 09:00 – 17:00

Тетіїв, Тетіїв, Київська область, Україна, 09801

Про захід

Найспекотніша горіхова конференція України 2023!

Всеукраїнська горіхова конференція відбудеться 7 липня на базі 400-гектарного фундукового саду агрохолдингу «ГАЛС-АГРО», що росте поруч з містом Тетіїв Київської області.

Це галузева платформа для фундаментальної розмови горішників країни про подальші шляхи розвитку української горіхової галузі, про горіхову стратегію, яка хвилює сьогодні всіх садівників, незважаючи на  площу їх садів, про питання  переробки та збуту, що доставляють "головного болю" нашим горішників вже сьогодні. І цілком вірно.

Адже, по-перше. Площа горіхових промислових садів в Україні постійно збільшується. Вже п’ятий рік поспіль частка промислових горіхових садів складає майже половину (або точніше – 42 %) від  площі всіх садів країни, закладених з допомогою державної підтримки (у минулих 2018-2021р.р. – за програмою розвитку садівництва, виноградарства  і хмелярства, у 2022-2023р.р. – за грантовою програмою). Деякі промислові сади вже у минулому році отримали перший "сигнальний" урожай.

Але останні три роки (два позаминулі роки «ковідні» та війна, розпочата агресором в Україні у минулому році) відзначилися зниженням купівельного попиту на горіхи в країнах Європейського Союзу та інших, що вплинуло на поступове зниження попиту на горіхи в ці роки.

Додатково до цього, військові дії в Україні, тимчасова окупація частини української території відразу позначилися на знеціненні вартості горіхів.

Та чи можливо розраховувати, що світовий горіховий ринок, сповнений конкурентною боротьбою між «маститими» горіховими гравцями, "лагідно прийме в свої обійми" невеличкий за світовими мірками український горіховий врожай?

А, по-друге, вітчизняна горіхова школа створення високоефективних, з інтенсивними технологіями вирощування промислових садів в країні була відсутня. Тому флагмани промислового горіхівництва, садівники-новатори разом з науковцями почали створювати сучасну горіхову галузь, складати технологічні карти та освоювати новітні агроприйоми рентабельного горіхового садівництва.

Не без помилок, звісно. Набиваючи "гулі", навіть переймаючи зарубіжний досвід, і не тому, що ще не навчилися, а насамперед тому, що кліматичні умови в Україні різні в порівнянні з основними горіховими країнами - США, Чилі, Італія, Туреччина тощо.

Тому накопичений практичний досвід 400-гектарного промислового фундукового саду агрохолдингу «ГАЛС АГРО» для всіх горішників буде дуже доречний. А надалі по Програмі проведення Всеукраїнської горіхової конференції пройде Пленарна частина конференції, яка, в свою чергу, складається з двох дискусійних панелей: Стратегічної та Технологічної, де найвідоміші фахівці країни зможуть відповісти на всі "болючі" питання садівників-горішників.

Наразі Програма Всеукраїнської горіхової конференція сформована. Але, по Вашим пропозиціям, Програма може ще бути доповнена.

Шановні ГОРІШНИКИ! Наші з Вами горіхові сади ростуть і тільки почали вступати в товарне плодоношення. Тому, щоб вони надалі динамічно набирали свою природну силу, а їхній урожай радував би Вас стабільними цінами при реалізації - чекаємо на Вас 7 липня на Всеукраїнській горіховій конференції.

Програма та умови участі в конференції оприлюднено.

РЕЄСТРАЦІЯ ВЖЕ ПОЧАЛАСЬ.

Ваші П’ЯТЬ КРОКІВ для участі у конференції:

1. Вам треба скачати форму ЗАЯВИ на участь у конференції. Для зручності її заповнення – форма Заяви надана у ворд-форматі.

2. Заповнити строки Заяви

3. Передати заповнену форму Заяви по одному з указаних Е-mail

4. Отримати рахунок на оплату Вашої участі в конференції

5. Виконати оплату згідно рахунку (Вашу реєстрацію у реєстраційних списках буде здійснено на підставі отримання оплати)

ЗАЯВА

РЕГЛАМЕНТ

Президент Української горіхової асоціації Г.Юдін

Поділитися

bottom of page