top of page
банер_20.png

ЧЛЕНСТВО

В УКРАЇНСЬКІЙ ГОРІХОВІЙ АСОЦІАЦІЇ

Професійне галузеве об'єднання

Об'єднує селекціонерів та розсадники горіхоплідних культур, фермерів, фахівців промислових горіхових садів,  переробних підприємств, експортерів, виробників  обладнання та краплинного зрошення, проектантів садів та експертів-дорадників з вирощування.

УМОВИ ЧЛЕНСТВА В «УКРАЇНСЬКА ГОРІХОВА АСОЦІАЦІЯ»

Створена у 2008 році і  сьогодні є професійним галузевим об'єднанням в Україні.
 Вітальний лист вступ в ВГО УГА

ШАНОВНИЙ КОЛЕГО!

Ми вітаємо Ваше бажання вступити до складу ВГО «Українська горіхова асоціація», яка сьогодні є галузевою професійною асоціацією, що об'єднує селекціонерів та розсадники горіхоплідних культур, агропідприємства та садоводів з промисловими садами, переробників та експортерів, виробників горіхового обладнання та краплинного зрошення, проектантів садів та експертів-дорадників з вирощування.

Головною метою ВГО «Українська горіхова асоціація» є формування та реалізація галузевої стратегії, участь у формуванні аграрної політики садівничої галузі, сприяння виходу садівничої галузі на новий якісний рівень рентабельного та інноваційно технологічного вирощування промислових садів горіхоплідних культур, розвиток експорту горіхової продукції.

Відповідно до цього, ВГО «Українська горіхова асоціація», як галузева асоціація країни, СПРИЯЄ ЗБІЛЬШЕННЮ ПЛОЩ промислових садів горіхоплідних культур.

Для вступу в асоціацію Вам необхідно заповнити Заяву, оплатити рахунок разового вступного внеску в асоціацію, надати скан-копії установчих

документів та інформацію про Ваш сад (розсадник, цех з переробці, тощо) на адресу ukr.nuts2008@gmail.com.

 

З надією на подальшу плідну співпрацю ПРЕЗИДЕНТ ВГО «Українська горіхова асоціація» Г.Юдін

СТАТУТ АССОЦІАЦІЇ

bottom of page