top of page
Горіхова конференція України "Зрощуй та зростай" 2023
Горіхова конференція України "Зрощуй та зростай" 2023

пт, 07 лип.

|

Онлайн

Горіхова конференція України "Зрощуй та зростай" 2023

Зрощуй та зростай, або практичні нотатки професіоналів з Всеукраїнської горіхової конференції. 7.07.23

Час та місце

07 лип. 2023 р., 08:00 – 16:00

Онлайн

Про захід

Без сумніву для всіх садівників абсолютною істиною є те, що сучасні агрономічні рішення по обслуговуванню садів, по їх захисту — це невід'ємна складова успіху в вирощуванні садів. Але як вірно їх застосувати та своєчасно надати нашим рослинам – це насамперед залежить від ерудованості та компетентності фахівців, які працюють у саду.

Тому багатьом садівникам нашої країни та за кордоном добре відомо ім’я міжнародного експерта компанії BACF Володимира Васильовича ВОЄВОДІНА.

Бо власним найвищім рівнем фахової компетентності в поєднанні з величезним накопиченим практичним досвідом, своєю могутньою працездатністю, сповненою натхненням та любов’ю до своєї роботи, до землі, до саду Володимир Васильович  обґрунтовано заслужив величезну повагу від садівників України!

За свою давню та плідну співпрацю з садівниками країни, з Українською горіховою асоціацією Володимир Васильович Воєводін на конференції 7 липня був нагороджений вищою галузевою відзнакою – Золотим знаком «Лідер горіхової галузі».

Володимир Воєводін був спікером на Всеукраїнській горіховій конференції, що відбулася 7 липня та теренах фундукового саду агрохолдингу «ГАЛС АГРО».

Але для того, щоб його поради та поради відомих фахових агрономів Євгена Лайтера (агрохолдинг «ГАЛС АГРО»), Наталії Дей (компанія «ФІЛБЕРТ») були постійним практичним дороговказом в роботі інших агрономів-горішників - був зроблений 17-хвилинний відео фільм, в основу якого увійшли технологічні особливості вирощування та захисту фундуку та інших горіхоплідних культур.

Цей фаховий відеофільм з порадами професіоналів ми сьогодні презентуємо для всіх горішників України.

Як навчальний практичний посібник для всіх садівників, фахівців-агрономів, фермерів, що не змогли прийняти участь у Горіховій конференції, цей відеофільм всі зможуть побачити за посиланням: https://youtu.be/TdnW1CfsDgI

та на сайті горіхової асоціації: https://ukr-nuts.com.ua/

«ЗРОЩУЙ та ЗРОСТАЙ» - девіз Володимира Васильовича Воєводіна разом з командою фахівців компанії BACF і це дороговказ для досягнення вищих щаблів горіхової майстерності.

Президент Української горіхової асоціації Г.Юдін

Поділитися

bottom of page