top of page
SIAL PARIS-2022
SIAL PARIS-2022

сб, 15 жовт.

|

Париж

SIAL PARIS-2022

SIAL PARIS-2022 - трамплін для стрибка у світовій експорт

Час та місце

15 жовт. 2022 р., 08:30 – 19 жовт. 2022 р., 18:00

Париж, Париж, Франція

Про захід

SIAL PARIS – це світова виставочна платформа, глобальний статус якої не викликає сумнівів, бо вже більш півстоліття приваблює експонентів та відвідувачів із понад 200 країн і є флагманською подією у світовому продуктовому календарі.

Кожні два роки виробники, імпортери, покупці та роздрібні продавці, спеціалісти продовольчої галузі з усього світу зустрічаються на найбільшому виставковому майданчику в Парижі для п'яти днів демонстрації останніх тенденцій у галузі харчових продуктів, своїх успіхів та досвіду. Чи є ви зростаючим промисловим садом або великим агрохолдингом, популярним новим продуктом або першокласним брендом, усталеною мережею або інноваційним харчовим виробом роздрібної торгівлі - SIAL PARIS, це ваш плацдарм для подовження стійкого успіху, або трамплін для стрибка у світовій експорт.

ВПЕРШЕ зі своїм виставковим стендом Українська горіхова асоціація буде дебютувати у виставці SIAL PARIS -2022, яка відбудеться з 15 по 19 жовтня цього року. Значну частину колективного українського стенду, організованого проектом ITC в Україні,  віддано експозиції Горіхової асоціації.

Вже четвертий рік поспіль ВГО «Українська горіхова асоціація» співпрацює з проектом «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки», що впроваджується Міжнародним Торговим Центром (International Trade Centre – ІТС) в Україні та спрямовану на покращення позиціонування та підвищення ефективності просування українського горіху на світових ринках.

Поділитися

bottom of page