top of page

Міжнародні заходи, Міжнародні новини

15 жовтня 2022 р.

SIAL PARIS-2022, або трамплін для стрибка у світовій експорт

SIAL PARIS – це світова виставочна платформа, глобальний статус якої не викликає сумнівів, бо вже більш півстоліття приваблює експонентів та відвідувачів із понад 200 країн і є флагманською подією у світовому продуктовому календарі.

Париж, Франція

Будь-який профі скаже вам, якщо ви в змозі поїхати тільки на одну виставку їжі цього року - йдіть на SIAL PARIS. Це одна за найбільш впливових в світі продуктових виставок, з безпрецедентною кількістю відвідувачів, експонентів і бізнес-операцій, проведених протягом чотирьох днів виставки, найпрестижніше місце для законодавців уподобань та шукачів продуктових тенденцій, які хочуть розвивати свій бізнес.


SIAL PARIS – це світова виставочна платформа, глобальний статус якої не викликає сумнівів, бо вже більш півстоліття приваблює експонентів та відвідувачів із понад 200 країн і є флагманською подією у світовому продуктовому календарі.


Кожні два роки виробники, імпортери, покупці та роздрібні продавці, спеціалісти продовольчої галузі з усього світу зустрічаються на найбільшому виставковому майданчику в Парижі для п'яти днів демонстрації останніх тенденцій у галузі харчових продуктів, своїх успіхів та досвіду. Чи є ви зростаючим промисловим садом або великим агрохолдингом, популярним новим продуктом або першокласним брендом, усталеною мережею або інноваційним харчовим виробом роздрібної торгівлі - SIAL PARIS, це ваш плацдарм для подовження стійкого успіху, або трамплін для стрибка у світовій експорт.

 

ВПЕРШЕ зі своїм виставковим стендом Українська горіхова асоціація буде дебютувати у виставці SIAL PARIS -2022, яка відбудеться з 15 по 19 жовтня цього року. Значну частину колективного українського стенду, організованого проектом ITC в Україні,  віддано експозиції Горіхової асоціації.


Вже четвертий рік поспіль ВГО «Українська горіхова асоціація» співпрацює з проектом «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки», що впроваджується Міжнародним Торговим Центром (International Trade Centre – ІТС) в Україні та спрямовану на покращення позиціонування та підвищення ефективності просування українського горіху на світових ринках.


Завдяки розвитку співпраці з Проектом, Горіхова асоціація мала можливість мати власні стенди на колективних українських виставкових майданчиках, організованих проектом ITC на міжнародних виставках Gulfood (м. Дубай, ОАЕ), Anuga (м. Кельн, Німеччина).


Однак, щоб зайняти стабільне, пізнаване місце на світовому горіховому ринку, треба постійно презентувати на світовому рівні горіхову галузь, як сформований промисловий бізнес, який має інфраструктуру, яка має можливості забезпечувати системні експортні поставки якісного горіху, фундука, мигдалю – має свої промислові сади з сортовим горіхом, високотехнологічну переробку в технічно оснащених переробних підприємствах, «білих» експортерів з достатнім досвідом.


Сьогодні ми з Вами садимо і вирощуємо горіх, фундук, мигдаль, які мають практично найкращий смак з усіх горіхів світу, тому що вирощені на найкращих ґрунтах. Еталон українського чорнозему знаходиться в Парижі, як еталонний зразок для всіх грунтів світу. Тому треба, використовуючи всі можливості, показувати переваги системного горіхового бізнесу та якість сортового горіху, зібраного в промислових садах України (якраз доречно згадати ствердження великої акторки Фаїни Раневської, що скромність прикрашає лиш тоді, коли більше нічим себе прикрасити).


В свою чергу, відсутність достатньої інформації про горіхові можливості України впливає на ухвалення потенційними іноземними партнерами рішення про співпрацю з українським горіховим бізнесом, сповільнює формування стійкого іміджу галузі.

Для участі у минулих виставках Gulfood, Anuga асоціація підготувала ГОРІХОВИЙ КАТАЛОГ УКРАЇНИ (англійською мовою), в якому наочно показаний структурний потенціал галузі – вирощування у провідних промислових садах країни сортового волоського горіху, фундука, мигдалю, переробників, експортерів, виробників вітчизняного обладнання. Цей КАТАЛОГ користувався популярністю в учасників виставки, є конкретною діловою ВІЗИТНОЮ КАРТКОЮ горіхової України.


На 48 сторінках англомовного каталогу ВПЕРШЕ на світовому рівні була показана наявність розвинутої промислової горіхової галузі України, яка може експортувати зібраний в промислових садах горіх та фундук, перероблений до необхідної якості на високотехнологічному обладнанні, сформований в експортні партії для самих вибагливих міжнародних покупців.

48 сторінок, як в паперовому, так в цифровому, електронному варіантах з власними QR-кодами та адресами сформовані у три розділи:

1. Промислові сади горіха волоського, фундука, мигдалю

2. Переробні підприємства та досвідчені експортери

3. Виробники промислового обладнання для переробки


Ми впевнені, що подальша популяризація галузі за кордоном провідних садівницьких агропідприємств України, переробників та виробників обладнання шляхом подальшого поширення КАТАЛОГУ в друкованому вигляді та в його електронній формі на сайті Горіхової асоціації: https://ukr-nuts.com.ua/ допомагає створювати діловий репутаційний ІМІДЖ горіховим підприємствам країни з метою подальшого просування сортової горіхової продукції на світових ринках.


Тому для участі у виставці SIAL PARIS асоціація готує ГОРІХОВИЙ КАТАЛОГ УКРАЇНИ-2022 (англійською мовою). Враховуючи світовий рейтинг майбутньої виставки,  КАТАЛОГ-22 буде доповнено, як іншими садівничими та переробними підприємствами, експортерами, так і виробниками продукції, виготовленою з горіховими інгредієнтами.


В зв’язку з цим, всім небайдужим до подальшого збуту та просування Вашої продукції на найвигідніших зарубіжних ринках, горіхова асоціація пропонує надати матеріали для розміщення в ГОРІХОВОМУ КАТАЛОЗІ УКРАЇНИ-2022 в друкованому вигляді та в його електронній формі.


Інформацію щодо розміщення Ваших пропозицій, якість фотоматеріалів, що надаються, для подальшого друку в Каталозі, Ви можете отримати:

1. м.+38 (067) 523-09-85 Юдін Геннадій

2. м.+ 38 (097) 656-50-69 Філоненко Олексій

3. м.+38 (097) 650-35-81 Донченко Ганна

Інформація щодо розміщення Ваших пропозицій в ГОРІХОВОМУ КАТАЛОЗІ УКРАЇНИ-2022 буде прийматись до 15 вересня.


Сьогодні Ви вирощуєте горіхові сади з думками про благополуччя від вдалої реалізації горіхового врожаю, або його переробки. Не чекайте, що у Вашу комору завтра постукає омріяний Вами покупець та запропонує відмінну ціну. На практиці це виглядає набагато простіше – замість бажаного Вами покупця, прийде звичайний перекупник…

 

Сьогодні ГОРІХОВИЙ КАТАЛОГ УКРАЇНИ, як єдине друковане видання галузевої асоціації, розповсюджуються за кордоном серед потенційних споживачів, надає Вам можливість почати формувати ІМІДЖ власного саду, його продукції, або продукції подальшої переробки та виробництва.

За свідченням міжнародних експертів, однією з постійно актуальних умов попиту на світовому ринку сьогодні є бажання потенційного споживача знати: як вирощувалося, хто, де і як виробляв продукцію. Найбільшу прозорість та доступність у цьому забезпечує заздалегідь сформований інформаційний «малюнок» виробника в галузевому виданні, яким на сьогодні є ГОРІХОВИЙ КАТАЛОГ УКРАЇНИ.

Це ще один трамплін для Вашого стрибка у світовій експорт.

 

Президент Української горіхової асоціації Г.Юдін

bottom of page