top of page

Краплинне зрошення

Все для саду

Компанія «Профполив» сучасна та високотехнологічна компанія, з великим досвідом вдалої реалізації комплексних проектів систем крапельного зрошення. Основний напрямок компанії - консультування, проектування та реалізація систем крапельного зрошення з можливістю повної автоматизації на вимогу замовника.

+380975225284

< Back

Краплинне зрошення

Компанія «Профполив» сучасна та високотехнологічна компанія, з великим досвідом вдалої реалізації комплексних проектів систем крапельного зрошення. Основний напрямок компанії - консультування, проектування та реалізація систем крапельного зрошення з можливістю повної автоматизації на вимогу замовника.

лого івелси_edited.jpg

+380975225284

КОНТАКТИ:

Керівник: Бойко Вадим Володимирович
Україна, Київ, вул. Велика Кільцева, 4в
Код ЕГРПОУ 41235599
https://profpoliv.in.ua/
email: office@profpoliv.in.ua
тел. +380975225284, +380673834305

ДОКЛАДНІШЕ:

КРАПЛИННЕ ЗРОШЕННЯ ВІД КОМПАНІЇ «ПРОФПОЛИВ»


Компанія «Профполив» сучасна та високотехнологічна компанія,  з великим досвідом вдалої реалізації комплексних проектів систем крапельного зрошення.

Основний напрямок компанії «Профполив» - консультування, проектування та реалізація систем крапельного зрошення з можливістю повної автоматизації. Мета:

  •     Реалізація автоматизованих систем поливу від проекту до збору урожаю

  •     Зменшення трудомістких, енергозатратних процесів, пов’язаних з поливом та збоїв у системі

  •     Впровадження інноваційних технологій професійного зрошення

  •     Забезпечення високої врожайності при оптимальній нормі зрошення та «розумному» дозуванні добрив

Ми пропонуємо

  • Відповідальний підхід

  • Професійне проектування

  • Підготовка земельної ділянки

  • Кваліфікований монтаж системи поливу

  • Професійний монтаж системи автоматизованого управління поливом

  • Супровід та сервіс, який включає: агрономічний супровід, навчання персоналу користуванням системою автоматизації поливу, дистанційна підтримка автоматичної системи управління, сервісне та гарантійне обслуговування

За весь час своєї діяльності компанією «Профполив»  було реалізовано більше 14000 гектарів зрошувальних систем (горіхові плантації, ягідники ,овочеві проекти, тепличні проекти, яблуневі та грушеві сади, вирощування вишні та черешні, маточники та ін ) які розташовані на всій території України та за її межами.

Спеціалісти нашої компанії проводять консультації по реалізації систем крапельного зрошення в Молдові, Грузії, Казахстан, Узбекистан та ін. та переймає світовий досвід в реалізації комплексних проектів багаторічних насаджень. Нашими партнерами є компанії з Іспанії (Azud), Італії (Besana), Голландії, Греції, Польщі та інші, які надають свої консультативні послуги та допомагають нашим спеціалістам в реалізації комплексних проектів.

Якщо хочете, щоб ваша система працювала довго і надійно – варто подбати про якість обладнання, яке ви обираєте для встановлення. Тому ми надаємо перевагу продукції від виробників, чия репутація перевірена часом і досвідом інших користувачів.

Співпрацюємо лише з офіційними дилерами багатьох світових брендів систем іригації та надаємо гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Компанія «Профполив» завжди в пошуках нових, професійних, високотехнологічних рішень. Адже при використанні новітніх технологій, Ви зможете повністю контролювати всі ваші технологічні процеси та  забезпечити   максимальну користь.

Наші фахівці завжди раді надати консультацію та допомогти Вам підібрати необхідну технологію зрошення до кожної культури по всій території Україні.

Професіоналізм кожного нашого інженера до Ваших послуг

ФОТО ПРОЕКТІВ

+380975225284

bottom of page